Nowe prezentacje
Firmy według branż

Głogowska baza firm

Pellene - Pasaż IGI

Pellene - Pasaż IGI
Ulica: Balwierska 37
Kod pocztowy: 67-200
Miasto: Głogów
Email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Strona internetowa: http://www.pellene.com
Telefon: 0722 32 32 32
Fax: 076 852 88 22

 

Pasaż IGI- realizowane przez Pellene na Starym Miescie zachowuje charakterystyczny dla tego zakątka Głogowa kameralny charakter zabudowy. Cztery kondygnacyjne budynki z poddaszem użytkowym położone zostały w samym centrum miasta w pobliżu którego znajdują się zielone, rozległe tereny spacerowe…. Ciszę i spokój gwarantuje wystarczający dystans od głównych miejskich arterii drogowych. Pasaż IGI usytuowany jest w środku i doskonale skomunikowany z drogami prowadzącymi z i do miasta.

Na terenie posesji zaplanowano: centrum handlowe, aleje spacerowe, wszystkie tereny zielone zostaną obsadzone roślinnością ogrodową. Pasaż handlowy usytuowany będzie na dwóch poziomach kondygnacji. Każde ze 126 mieszkań o powierzchniach od 40 do 400 mkw posiadać będzie miejsce postojowe w garażu podziemnym oraz komórkę lokatorską. Ponadto Wspólnota Mieszkaniowa przyszłych właścicieli mieszkań będzie mogła zadecydować o przeznaczeniu pomieszczenia, które Inwestor wstępnie przeznaczył na pokój zabaw – rodzaj świetlicy osiedlowej dla dzieci lub jako pomieszczenie dla zarządcy osiedla. Niebanalna architektura, wysoki standard wykończenia budynków, urokliwa zabudowa sąsiednia, bliskość wszelkich niezbędnych każdego dnia udogodnień, takich jak: szkoły, przedszkola, placówki zdrowia, przystanki komunikacji miejskiej. Osiedle będzie ogrodzone, całodobowo monitorowane, a w obrębie jednego z budynków znajduje się pomieszczenie przeznaczone dla pracowników ochrony.

 Dodano: 2009-09-21 20:14:05   
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds